Real Footbal- Doprowadź swoją drużynę do chwały...

Real Footbal- Doprowadź swoją drużynę do chwały i Sławy!


#1 2010-03-09 20:46:35

Mistrz Gry:Kyniex

http://img34.imageshack.us/img34/5751/33911.png

Zarejestrowany: 2010-03-08
Posty: 17
Punktów :   

Jak Grać W RF?Poradnik

tu opisze jak Na Początku Grać w RF pewnie będzie pytanie"Jak Grać w Tą Grę? lub inne Pytania
Więc Jak Wspomniałem Najpierw Tu Zajrzyjcie Zaczym Będą Jakiekolwiek pytania Dotyczące RF
1.Najpierw Czytamy Regulamin Ogólny Jest on Tu
Póżniej Czytamy Regulamin Jak Grać W Grę Znajdziecie go Tutaj jak Zapoznaliście się Z regulaminem Gry to pierwszy Etap Zakończony
Zapoznałem się z regulaminem i Co Dalej?
więc musisz Założyć swoją Kartę Drużyny Przykład Jest tutaj Jak Założysz KD[czytaj Kartę Drużyny] To Administrator Zakłada Forum o Nazwie Kraju/Klubu
Póżniej Musisz Założyć takie Zakładki Jak Skład i trener,Osiągnięcia,Rozbudowa Kraju/Klubu W Zakładce Skład i Trener Dajesz imię trenera które Wcześniej Podałeś[Wraz Z nazwiskiem] Skład Ma 11 Zawodników![12 z Trenerem]
3Pomocników 3Napastników 3 obrońców I 1Bramkarza razem Wyjść ma 11 Zawodników
W Zakładce Rozbudowa Kraju/Klubu Wpisujesz Stadion:0 Hala:0 [jak Chcesz Możesz Obrazki Dać ale nie Musisz] Gdyż 0 oznacza Poziom Budowli Jak Rozbudować Kraj?
Wpisujemy Rozbudowuje Hale do poziomu[np 2] Kosztuje Mnie to 50mln [Na Początku Masz [300mln] Dlaczego tyle a Nie Więcej/Mniej?
Otóż Dam Tu Cennik Hali i Stadionu:
Hala:1poziom kosztuje 25mln Złotych
Stadion:1poziom Kosztuje 50mln złotych
Hala:2poziomy Kosztują 50mln Złotych
Stadion:2poziomy Kosztują 100mln Złotych
Hala:3Poziomy Kosztują 75mln złotych
Stadion:3poziomy Kosztują 150mln złotych
Odejmujemy Sobie Pieniądze Na Końcu Jest Budżet:[ilość Pieniędzy w mln]
Jeżeli Pojawi Reklama jakaś to Nie Zwracaj Uwagi Na Nią

Wszystkie Poniższe Czynności Zrobiłem Czy Mogę Już grać W RF[Real Footbal]?
Tak Możesz Gdyż Już Wymagane Czynności Zrobiłeś Jeżeli Chesz Się Zapisać DO Euro Np To Napisz W Zakladce"zapisy Do Euro[rok euro np2009]
Mecze Towarzyskie Odbywają się W Zakładce "Mecze Towarzyskie"
Raport Meczu Wyglądać Będzie tak Jak By Komentator Komentował
I Będzie na Końcu wynik:np Wynik:1:0
w Zawodach/Euro np Będą punkty Za Wygrany mecz Będą 3punkty a Za przegrany 1 punkt i za remis też 1
jeżeli Będziesz miał 3/2/1 miejsce a Nie Będzie to Finałowe Rozgrywki[Przepraszam za Niezrozumiałe Słowa troszke]to RF™Wprowadza Medale Gdyż W realnej Piłce Nożnej Nie Ma
Medali są Tylko Puchary Ale RF Wprowadza to Jako Nowość
Będą Jakieś Realne Nagrody?
Nie bo Tylko Jest Pbf jeżeli Nie Wiesz co to Jest to czytajTu
Kto to Gm i Co To Znaczy?
GM[eng game Master][pl Mistrz Gry] Jest To Główny Założyciel Gry i Jej Administrator a Skrót Pochodzi z Języka Angielskiego Game Master
Dlaczego Ja Nie Mogę Być GM?
Ponieważ Gm Jest Głównym Administratorem gry a Ty Możesz Zostać Administratorem Gry Ale Musisz Mieć Staż w Grze itp itd
Real Footbal©


<A href="javascript:void(0);" onclick="window.open('http://smoki.nightwood.net/smoki.php?smok=1717197', 'okno1717197', 'menubar=no, toolbar=no, location=no, scrollbars=yes, resizable=no, status=no, width=370, height=390');">Soczka</A>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl